Ubezpiecznie dla Każdego

Ubezpiecznie dla Każdego

Szukasz taniego OC i dobrego AC? Nie wiesz na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu polisy? Jeżeli na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś „tak”, to znaczy, że powinieneś jak naszybciej się z nami sontaktować.

U nas znajdziesz najkorzystniejszą ofertę na OC i AC. Zrobisz to nie przepłacając, ponieważ otrzymasz ofertę skalkulowaną dokładnie dla Ciebie i Twojego pojazdu. Nasi doradcy szczegółowo opiszą Ci zawartość polisy, tak żebyś dokładnie wiedział jaki zakres ubezpieczenia kupujesz.

U nas, oprócz polis OC i AC możesz ubezpieczyć również Twoją firmę, nieruchomość, dom, mieszkanie lub wykupić ubezpieczenie podróży. Dzięki temu, że jesteśmy polską firmą i działamy w ramch dużej grupy firm, możemy zaproponować naszym Klientom produkty ubezpieczeniowe na preferencyjnych warunkach. Ponadto, dajemy możliwość płacenia za wszystkie polisy przelewem, bez dodatkowych opłat.

Zainteresowany?

Wypełnij formularza kontaktowy a nasz doradca skontaktuję z Tobą i przedstawi Ci najbardziej korzystną ofertę i zajmie się wszystkimi formalnościami.
Posted in Wszystko o ubezpieczeniach

Ostatnio sfinansowaliśmy.

Kontakt.

 • Znajdziesz nas
  ul. Staszica 1, V piętro
  05-800 Pruszków
 • Infolinia
  22 24-42-899
 • Napisz
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Bądź z nami

NewsLetter

Czy wiesz, że w Polsce jest ponad 20 firm leasingowych?
Analizujemy oferty ich wszystkich.